Hakkımızda
dogal-markam-removebg-preview.png (18 KB)

Dogalmarkam.com kurucusu Dr. Ecz. Fidan Pesen ÖZDOĞAN’dır. İlaç bitkileri ve fitoterapi ve geleneksel ve tamamlayıcı tıp araştırmaları dalında bilimsel doktora çalışmalarını tamamlayarak geleneksel ve tamamlayıcı tıp araştırmaları alanında doktor ünvanını alan ilk bilim insanıdır.

Dogalmarkam.com E-Ticaret sitesi GETAT Geleneksel ve Tamamlayıcı Tıp Araştırmaları Merkezi ve Bitkisel İlaç Sanayi Ltd.Şti’nin bir kuruluşu olup, sağlık alanında tüketicilere katkısız ve doğal ürünler sunmak üzere kuruldu.

Dogalmarkam.com markası adı altında pazara sunulan ürünleri seçerken en etkili içeriklere sahip, yenilikçi ürünler olmasına dikkat ederiz. Mesleki olarak yılların getirmiş olduğu, bilgi ve birikimi ile pazarlanan doğal ürünlerin alanında yenilikçi ve öncü ürünler olmasına özen gösteririz.

İnsan sağlığını destek amaçlı ürünlerimizi son tüketiciye sunuyor olmanın bilinci ve sorumluluğu ile her zaman kaliteli ve doğal olanı sunmayı hedef olarak belirlerken, çalışmalarımızı bu doğrultuda gerçekleştiriyoruz.

Doğadan aldığımız ilhamla, yenilikçi ve özgün ürünleri pazarlayarak insan sağlığına zarar verecek hiçbir bileşenli markalara yer vermiyoruz. Patentli hammaddeleri helal kurallar çerçevesinde birleştirerek sağlığınız için bir hediye olarak, kalitesinden emin olduğumuz markaları sizlerle buluşturuyoruz.

Uzman kadromuzla doğru, güvenilir ve etik değerlere uygun; koruyucu, önleyici ve tedavide geleneksel kullanımı insanlık tarihi kadar eski olan doğal marka ürünleri bilimsel açıdan inceleyip, modern tıbbın imkanları ile geliştirerek insanlığın hizmetine sunarak, gelenekten geleceğe yürüdüğümüz bu yolda üstün kaliteli doğal markalarla bize eşlik ettiğiniz için teşekkür ederiz.
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.