x
Yeni

Sivaderm El, Yüz ve Vücut Nemlendirici Solüsyon

Ürün Kodu : 1659
Stok Durumu : Stoklarda Var
170,00 TL
 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • Yorumlar (0)
 • Tavsiye Et
 • Resimler
 • Sivaderm El, Yüz ve Vücut Nemlendirici Solüsyon
  litrelik-2-large.png (495 KB)

  Dayanıklılık
  Prensip olarak, kolloidal gümüş zararlı olamaz çünkü gümüş suyunda hiç bir mikrop hayatta kalamaz. Lâkin etkisi, yavaş yavaş başlangıçtan itibaren azalır.

  Böylece, mümkün olduğu kadar taze olanını kullanmakta fayda vardır. Bakanlığın uygun gördüğü süre üretimden itibaren 1 yıldır.

  Ancak bizler stok yapmadığımızdan, ve ihtiyaç dahilinde sürekli üretimde olduğumuzdan ürünler genellikle yakın tarihlidir.

  Depolama

  Üretilmiş gümüş çözeltiler öncelikle elektromanyetik alanlardan korunmalıdır. Bu yüzden buzdolabına veya hoparlör veya bilgisayara, vb. koymayın. Mobil iletişim, radar vb.

  Radyasyona karşı koruyun. Ayrıca, özellikle gün ışığına karşı karşı koruma önemlidir, kısa süreli etkiler pek önemli değildir.

  Kolloidal gümüşün kahverengi cam şişelerde veya karton veya başka bir ışık koruması olan şeffaf cam şişelerde depolanması önemli değildir.

  Kolloidal gümüşün makul derecede serin tutulması da eşit derecede önemlidir. İdeal bir mahzen olabilir, ancak genellikle oda sıcaklığında (10-30 derece) saklamak yeterlidir.

  Not
  Yasal nedenlerden ötürü bu ürünü yalnızca dış kullanım için sunuyoruz. Diğer kullanımlar için sorumluluk kabul etmiyoruz.

  Oral kullanım, tamamen kişinin kendi takdirine bağlı olarak ve kendi sorumluluğunda gerçekleşir.

  Ürün, kanıtlanmış bir gümüş temas alerjisi olan kişiler tarafından kullanılmamalıdır. 

Bilgilerinizi Bırakın Sizi Arayalım
Lütfen iletişim bilgilerinizin doğru olmasına özen gösteriniz.
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.